Tajima TSK-SD24L-6K SD Long Socket for Impact Driver, Hexagonal 0.9 inches (24 mm), 1 Piece
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
Long type. Compatible with 18V impact drivers Long type that reaches deep Ideal for tightening nuts when bolts are exposed to a long period of time.
  • Application: Socket for impact driver
  • Nominal Dimensions: 0.9 inches (24
  • Inner Angle: Hexagonal
  • Total length: 5.7 inches (145 mm)